Відкритий чемпіонат м. Вінниця перенесено на 29 вересня 2016 р та буде проведено на стадіоні МДЮСШ-1.

Розклад змагань: PDF

19-20 вересня 2016р у м. Луцьк на стадіоні "Авангард" пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. і молодші).

Збірну команду області представляли 14 спортсменів.

Бондан Колесник виборов перше місце у змаганнях з восьмиборства (4411 очок). 

Марія Павлова перша з бігу на 2000м з/п - 7:34.97

Жмур Олена друга зі стрибків у висоту - 1.75м

У командному заліку Вінницька область на 13-у місці 263 очки.

РДЮСШ "Колос" Козятинський район - 9 місце серед ДЮСШ, 84 очки

СДЮСШОР Внц - 8 місце серед СДЮШОР 144 очки

Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
ЖМУР Олена 30.01.2001 висота ф 1.75 2 КМС 46   К Дмитревський П.А.  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 вбр   4411 1 II 30   К Постемський В.Ф., Самборська М  
ПАВЛОВА Марія 25.03.2001 2000 м з/п ф 7:34.97 1 III 30   К Галицький В.Й.  
МЕДВЕДСЬКА Каріна 13.07.2001 400 м з/б (0.762) ф 1:12.08 5 III 20   К Мельничук В.М.  
РЕПАЛО Олександр 22.02.2002 висота ф 1.70 6 III 19   К Галицький В.Й.  
ЄГОРОВ Владислав 03.12.2001 висота ф 1.65 7 III 18   К Зелінський В  
ПЕТРУК Петро 11.01.2001 110 м з/б (0.840) ф 17.06 7 II юн 18   К Постемський В.Ф., Самборська М  
ЗАІЧКО Крістіна 05.10.2002 висота ф 1.50 8 II 17   К Галицький В.Й.  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 сбр дів   3265 8 III 17   К Постемський В.Ф., Самборська М  
ЛУКАШУК Марія 01.08.2002 1500 м ф 5:21.81 12 III 13   К Сарафинюк П.Я., Михайленко Нп  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 400 м ф 1:02.72 13 III 12   К Чистяк Н.Б.  
БАЧИНСЬКИЙ Данило 29.09.2002 2000 м з/п ф 7:55.37 13 II юн 12   К Саволюк В.В., Лоїк В.С.   
БАБІЙЧУК Тетяна 28.01.2003 800 м ф 2:51.79 35 III     К Сарафинюк П.Я., Михайленко Нп  
РИБЧЕНКО Денис 27.02.2001 100+200+300+400 м ф DNF         К Турлюк В.М.  
    Залік : 25    Підсумок: 252        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПЕТРУК Петро 11.01.2001 довжина ф 5.50 9 I юн 16   К Постемський В.Ф., Самборська М  
МЕДВЕДСЬКА Каріна 13.07.2001 100 м з/б (0.762) з 17.25 13 III 12   К Мельничук В.М.  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 800 м ф 2:33.65 19 III 6   К Чистяк Н.Б.  
ЛУКАШУК Марія 01.08.2002 100+200+300+400 м ф 2:36.15   III юн     К Сарафинюк П.Я., Михайленко Нп  
МЕДВЕДСЬКА Каріна 13.07.2001 100+200+300+400 м ф 2:36.15   III юн     К Мельничук В.М.  
ПАВЛОВА Марія 25.03.2001 100+200+300+400 м ф 2:36.15   III юн     К Галицький В.Й.  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 100+200+300+400 м ф 2:36.15   III юн     К Чистяк Н.Б.  
РИБЧЕНКО Денис 27.02.2001 800 м ф 2:17.57 26 III     К Турлюк В.М.  
ПЕТРУК Петро 11.01.2001 110 м з/б (0.840) з 17.20 7 II юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 ядро 4 кг ф 14.08   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 спис 500 гр ф 27.13   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 800 м ф 2:52.06   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 100 м з/б (0.762) ф 17.81   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 висота ф 1.43   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 200 м ф 29.40   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 довжина ф 4.32   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 ядро 3 кг ф 8.62   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 спис 600 гр ф 37.01   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 довжина ф 5.58   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 висота ф 1.62   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 110 м з/б (0.840) ф 16.62   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 400 м ф 56.71   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 1000 м ф 3:05.39   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 100 м ф 12.86   II юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
БАЧИНСЬКИЙ Данило 29.09.2002 100+200+300+400 м ф DNF         К Саволюк В.В., Лоїк В.С.   
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 100+200+300+400 м ф DNF         К Постемський В.Ф., Самборська М  
ПЕТРУК Петро 11.01.2001 100+200+300+400 м ф DNF         К Постемський В.Ф., Самборська М  

 

 

17 вересня 2016р у м. Вінниця на стадіоні МДЮСШ-1 пройшов III тур чемпіонату Вінницької області серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н.

Результати змагань: PDF

Вітаємо переможців та призерів змагань!

10-11 вересня 2016 р у м. Вінниця на стадіоні МДЮСШ-1 пройшов III тур чемпіонату Вінницької області серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002 р.н.

Результати змагань: PDF

Вітаємо переможців та призерів змагань!