28-29 травня 2016р у м. Кіровоград на стадіоні "Зірка" пройшов Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші).

Олена Жмур у стрибках у висоту зайняла 1 місце з результатом 1.78м

У командному заліку Вінницька область на 11 місці (328 очок)

У командному заліку серед ДЮСШ - РДЮСШ Козятинська 18 місце (48 очок), МДЮСШ №1 20 місце (39 очок), 

У командному заліку серед СДЮШОР - СДЮСШОР Вінниця на 11 місці (151 очок)

 

                     
Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
ЖМУР Олена 30.01.2001 висота ф 1.78 1 КМС 50   К Дмитревський П.А.  
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій 23.04.2000 1500 м ф 4:07.02 4 I 31     Москвін А.Г.  
ТАРАН Василь 14.01.1999 100 м ф 11.38 6 II 29   К Прошин В.М.  
ЧЕРНЮК Наталія 18.04.1999 100 м з 12.69 9 I 26   К Стецишин О.П.   
ПАВЛОВА Марія 25.03.2001 1500 м ф 4:55.72 4 II 21   К Галицький В.Й.  
СОСНИЦЬКИЙ Ілля 25.07.1999 1500 м ф 4:11.00 5 II 20   К Сарафенюк П.Я., Маляр О.С.  
ТЕТЕРУК Роман 03.12.1999 висота ф 1.85 7 II 18   К Дмитревський П.А.  
ПАЛАМАРЧУК Олександр 14.05.2000 3000 м ф 9:16.90 8 II 17   К Сарафенюк П.Я., Вуйко М.  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 1500 м ф 5:04.10 8 II 17     Чистяк Н.Б.  
СТРУЧАЛІН Іван 13.05.1999 400 м ф 52.57 8 II 17   К Прошин В.М.  
ІЛЬНИЦЬКИЙ Олександр 11.11.2000 висота ф 1.80 10 II 15   К Зелінський В.А.  
ГОЙ Олександр 20.09.1999 100 м з 11.56 11 II 14   К Стецишин О.П.   
ПІДРУЧНИЙ Вадим 23.03.2000 1500 м ф 4:17.10 13 II 12   К Галицький В.Й.  
ШУМНИЙ Ярослав 29.08.2000 800 м ф 2:04.37 17 II 8     Москвін А.Г.  
КОРОЛЬ Олексій 24.07.1999 100+200+300+400 м ф 2:05.84   I юн     К Мельничук В.М.  
НЕПИЙВОДА Аліна 06.10.1999 100+200+300+400 м ф 2:27.09   II юн       Москвін А.Г.  
ОЛІЙНИК Юлія 30.01.2000 100 м з 13.29 27 II       Москвін А.Г.  
ІЩУК Олександр 29.01.1999 800 м ф 2:10.97 34 III       Турлюк В.М.  
КОЗАЧУК Олександр 29.04.1999 диск 1,5 кг ф NM           Волинчук М.м.  
    Залік : 25    Підсумок: 295        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій 23.04.2000 800 м ф 2:00.58 5 II 20     Москвін А.Г.  
СОСНИЦЬКИЙ Ілля 25.07.1999 3000 м ф 9:15.38 7 II 18   К Сарафенюк П.Я., Маляр О.С.  
ПАЛАМАРЧУК Олександр 14.05.2000 1500 м ф 4:17.33 14 II 11   К Сарафенюк П.Я., Вуйко М.  
ПІДРУЧНИЙ Вадим 23.03.2000 3000 м ф 9:33.00 14 II 11   К Галицький В.Й.  
ГОЙ Олександр 20.09.1999 200 м ф 23.36 19 II 6   К Стецишин О.П.   
ЧЕРНЮК Наталія 18.04.1999 200 м ф 26.66 23 II 2   К Стецишин О.П.   
ГОЙ Олександр 20.09.1999 100+200+300+400 м ф 2:05.84   I юн     К Стецишин О.П.   
СТРУЧАЛІН Іван 13.05.1999 100+200+300+400 м ф 2:05.84   I юн     К Прошин В.М.  
ТАРАН Василь 14.01.1999 100+200+300+400 м ф 2:05.84   I юн     К Прошин В.М.  
ОЛІЙНИК Юлія 30.01.2000 100+200+300+400 м ф 2:27.09   II юн       Москвін А.Г.  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 100+200+300+400 м ф 2:27.09   II юн       Чистяк Н.Б.  
ЧЕРНЮК Наталія 18.04.1999 100+200+300+400 м ф 2:27.09   II юн     К Стецишин О.П.   
КОРОЛЬ Олексій 24.07.1999 200 м ф 23.67 28 II     К Мельничук В.М.  
ШУМНИЙ Ярослав 29.08.2000 400 м ф 55.48 28 III       Москвін А.Г.  
НЕПИЙВОДА Аліна 06.10.1999 200 м ф 27.03 29 II       Москвін А.Г.  
НЕПИЙВОДА Аліна 06.10.1999 100 м з 13.35 30 II       Москвін А.Г.  
КОРОЛЬ Олексій 24.07.1999 100 м з 11.89 34 III     К Мельничук В.М.  
ОЛІЙНИК Юлія 30.01.2000 200 м ф 27.20 36 II       Москвін А.Г.  
ІЩУК Олександр 29.01.1999 400 м ф 56.80 36 I юн       Турлюк В.М.  
ТАРАН Василь 14.01.1999 100 м з 11.27 q I     К Прошин В.М.  
ПАВЛОВА Марія 25.03.2001 800 м ф DNF         К Галицький В.Й.  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 800 м ф DNF           Чистяк Н.Б.  
ТАРАН Василь 14.01.1999 200 м ф DNF         К Прошин В.М.  
КОЗАЧУК Олександр 29.04.1999 ядро 5 кг ф NM           Волинчук М.м.  

 

Сьогодні, 29 травня, свій день народження святкує олімпійська чемпіонка, рекордсменка та чемпіонка світу Наталія Добринська!

Бажаємо щастя, благополуччя, успішного здійснення всіх планів та задумів!

14 травня 2016 р. у м. Краків проходила Міжнародна легкоатлетична зустріч серед юнаків.

В змаганнях приймали участь 5 спортсменів з Вінницької області.

Жмур Олена (СДЮСШОР Внц) у стрибках у висоту виборола 1 місце з результатом 1.79 м

Результати змагань: PDF

 

25-26 травня 2016 у м.Чорноморськ (Іллічівськ) відбулись змагання Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР 2003 р.н. та молодше (4-борство).

Збірну команду області представляли 10 юних спортсменів.

У командному заліку серед СДЮШОР, команда Вінницької СДЮСШОР - на 2 місці з 1024 очками.

У заліку серед ДЮСШ - Літинська ДЮСШ Віницької області на 15 місці з 806-а очками.

 

СДЮСШОР Вінниця

Харченко Лана - 170 очок
Лисак Ольга - 165 очок
Бабійчук Тетяна - 208 очок
Несен Ілля - 220 очок
Кузняк Владислав - 214 очок
Адамчук Ігор - 212 очок
 
Літинська ДЮСШ
Лазаренко Карина - 216 очок
Поліщук Марина - 156 очок
Жучковська Марина - 169 очок
Чумак  Ігор - 265 очок
 

25-26 травня 2016р у м. Кіровоград на стадіоні "Зірка" пройшов Кубок України з легкої атлетики та Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді.

Олена Яновська виборола 2 місце у змаганнях з бар'єрного бігу на 100м. Проте, нажаль, їй не вистачило п'ять сотих (13.35/+1.3 у кваліфікації) до нормативу на чемпіонат Європи.

Поза конкуренцією була жіноча естафетна команда 4x400м (БЕРЕЗЮК Наталія,  КОВТУН Інна,  ПЕТЛЮК Тетяна,  КОБА Джойс). З відривом у майже 9 секунд команда фінішувала першою. 

Збірна команда області виборола 3 місце (100 очок) чемпіонату України з багатоборства серед молоді.

У загальному заліку Вінницька область на 11 місці з 406 очками.

Повні результати виступу:

                     
Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
ЯНОВСЬКА Олена 15.02.1990 100 м з/б (0.840) ф 13.40 2 МС 90   К Черненков С.О.   
КОБА Джойс 26.02.1998 400 м ф 53.26 4 МС 80   К Прошин В.М.  
ТВЕРДОХЛІБ Маргарита 02.06.1991 довжина ф 6.29 5 МС 38 Днц ЗСУ-МОН Солдаткін В.В., Скирда І.В.   
КОКОШКО Роман 16.08.1996 ядро 7,260 кг ф 16.78 4 КМС 30   К Дідик Т.М.  
КІЩЕНКО Юрій 04.08.1991 1500 м ф 3:46.88 2 КМС 20 Одс Д Олійник І.А., Ліщинський І.І.  
КУТАХ Юлія 18.08.1991 1500 м ф 4:25.64 2 КМС 20 Днц ЗСУ Ліщинський І.І., Кревсун Ю.  
КОВТУН Інна 25.08.1997 400 м з/б (0.762) ф 1:03.22 7 I 15   К Черненков С.О. , Кожарко С.М.  
МАЙСТРУК Павло 13.07.1997 3000 м з/п ф 10:02.85 8 II 15     Турлюк В.М.  
ІЛЬНИЦЬКИЙ Андрій 18.02.1996 висота ф 2.05 5 КМС 13 Льв К Лебедюк В.І., Зелінський В.А.  
ПЕТЛЮК Тетяна 22.02.1982 800 м ф 2:06.23 5 КМС 13 К Д Фадєєв О.Є.  
ТУРЛЮК Юлія 19.05.1996 400 м з/б (0.762) ф 1:04.00 9 I 8   К Турлюк В.М.  
КУДЛИК Назар 20.07.1998 3000 м з/п ф 10:19.45 11 II 6     Турлюк В.М.  
ДЕНИСЮК Денис 21.01.1995 400 м з/б (0.914) ф 55.17 12 I 2   К Черненков С.О.   
БЕРЕЗЮК Наталія 14.08.1996 4х400 м ф 3:46.74   I     К Мельничук В.М.  
КОВАЛЬЧУК Андрій 07.12.1997 4х400 м ф 3:23.72   I       Турлюк В.М.  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 дбр   6625 4 КМС     К Постемський В.Ф., Самборська М  
МЕЛЬНИЧУК Ольга 20.07.1997 1500 м ф 4:57.68 16 II     К Овчарук В., Овчарук В.  
ЧЕХІВСЬКА Юлія 17.03.1992 800 м ф 2:15.15 18 I     К Жуковський В.Т.   
РАЄЦЬ Леонід 12.07.1996 800 м ф 1:54.82 21 I       Масунов Є.В.  
ПАВЛОВИЧ Євген 17.12.1995 800 м ф 1:56.58 31 I     К Овчарук В., Овчарук В.  
ГОРОБЕЦЬ Олександр 12.10.1994 400 м ф 50.91 33 II     К Мельничук В.М.  
ЮШКЕВИЧ Андрій 07.04.1994 200 м ф 23.53 40 II     К Мельничук В.М.  
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 довжина ф 6.99   I     К Постемський В.Ф., Самборська М  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 дбр   DNF         К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
ПИЛЯВЕЦЬ Анна 23.08.1997 висота ф DNS         К Скалоцька М.В., Галицький В.Й.  
    Залік : 25    Підсумок: 350        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
КІЩЕНКО Юрій 04.08.1991 800 м ф 1:50.76 3 КМС 18 Одс Д Олійник І.А., Ліщинський І.І.  
ПЕТЛЮК Тетяна 22.02.1982 400 м ф 55.29 10 КМС 3 К Д Фадєєв О.Є.  
ГОРОБЕЦЬ Олександр 12.10.1994 4х400 м ф 3:23.72   I     К Мельничук В.М.  
ДЕНИСЮК Денис 21.01.1995 4х400 м ф 3:23.72   I     К Черненков С.О.   
КОБА Джойс 26.02.1998 4х400 м ф 3:46.74   I     К Прошин В.М.  
КОВТУН Інна 25.08.1997 4х400 м ф 3:46.74   I     К Черненков С.О. , Кожарко С.М.  
ПЕТЛЮК Тетяна 22.02.1982 4х400 м ф 3:46.74   I   К Д Фадєєв О.Є.  
ЮШКЕВИЧ Андрій 07.04.1994 4х400 м ф 3:23.72   I     К Мельничук В.М.  
РАЄЦЬ Леонід 12.07.1996 1500 м ф 3:57.90 15 I       Масунов Є.В.  
МЕЛЬНИЧУК Ольга 20.07.1997 800 м ф 2:18.10 21 I     К Овчарук В., Овчарук В.  
БЕРЕЗЮК Наталія 14.08.1996 400 м ф 58.96 22 II     К Мельничук В.М.  
ТУРЛЮК Юлія 19.05.1996 800 м ф 2:20.43 23 I     К Турлюк В.М.  
ПАВЛОВИЧ Євген 17.12.1995 1500 м ф 4:29.41 28 III     К Овчарук В., Овчарук В.  
КОВАЛЬЧУК Андрій 07.12.1997 400 м ф 51.84 43 II       Турлюк В.М.  
КОВАЛЬЧУК Андрій 07.12.1997 200 м ф 23.90 44 III       Турлюк В.М.  
ЯНОВСЬКА Олена 15.02.1990 100 м з/б (0.840) з 13.35 q МС     К Черненков С.О.   
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 ядро 7,260 кг ф 13.69   I     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 висота ф 2.01   I     К Постемський В.Ф., Самборська М  
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 висота ф 1.92   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 100 м ф 11.41   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 висота ф 1.80   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 110 м з/б (1.067) ф 16.40   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 400 м ф 50.89   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 довжина ф 6.67   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 ядро 7,260 кг ф 11.08   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 довжина ф 6.43   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 100 м ф 11.74   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 400 м ф 51.73   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 висота ф 1.86   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 жердина ф 3.70   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 довжина ф 6.72   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 400 м ф 52.08   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 ядро 7,260 кг ф 12.24   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 спис 800 гр ф 51.20   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 110 м з/б (1.067) ф 15.89   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 ядро 7,260 кг ф 10.32   III     К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 100 м ф 11.90   III     К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 100 м ф 11.90   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 диск 2 кг ф 33.57   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ШЕПІТКО Дмитро 03.11.1994 1500 м ф 4:48.19   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 дбр   DNF         К Постемський В.Ф., Самборська М  
БЕРЕЗЮК Наталія 14.08.1996 400 м з/б (0.762) ф DNF         К Мельничук В.М.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 дбр   DNF         К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
ЯНОВСЬКА Олена 15.02.1990 400 м з/б (0.762) ф DNF         К Черненков С.О.   
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 400 м ф DNF         К Постемський В.Ф., Самборська М  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 110 м з/б (1.067) ф DNF         К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
КОКОШКО Роман 16.08.1996 диск 2 кг ф DNS         К Дідик Т.М.  
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 спис 800 гр ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М  
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 диск 2 кг ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М  
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 жердина ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 1500 м ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 жердина ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 спис 800 гр ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 жердина ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 спис 800 гр ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 диск 2 кг ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
СТЕФАНЧИШИН Ярослав 31.10.1995 1500 м ф DNS         К Постемський В.Ф., Самборська М, Волчанський В.  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 диск 2 кг ф NM         К Постемський В.Ф., Самборська М, Леленко Л.