Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос)
21-22 жовтня 2016р у м. Біла Церква пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос).
Збірну команду області представляли 44 спортсмени (чол/жін – 23/21)
Олександр Вуйко переміг на дистанції 6 км серед юніорів та відібрався до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи з кросу.
У командному заліку Вінницька область на шостому місці з 443 очками.
МДЮСШ-1 м Вінниця – 3 місце, 314 очок.
СДЮСШОР Внц – 2 місце, 255 очок.
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | крос 6 км | ф | 19:36 | 1 | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М. | ||||
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | крос 3 км | ф | 9:30 | 5 | II | Москвін А.Г., Щербатюк | ||||
ТУРЛЮК Юлія | 19.05.1996 | крос 4 км | ф | 17:13 | 6 | I юн | Турлюк В.М. | ||||
АНІПЧЕНКО Анна | 23.09.1995 | крос 4 км | ф | 17:32 | 8 | I юн | К | Овчарук В. | |||
КОЛОМІЄЦЬ Христина | 07.01.1992 | крос 4 км | ф | 15:35 | 9 | II | К | Сарафинюк П.Я. | |||
ПАВЛОВА Марія | 25.03.2001 | крос 1 км | ф | 3:18 | 10 | II | К | Галицький В.Й. | |||
МЕЛЬНИЧУК Ольга | 20.07.1997 | крос 4 км | ф | 16:10 | 12 | III | К | Овчарук В. | |||
ПАЛАМАРЧУК Олександр | 14.05.2000 | крос 3 км | ф | 9:44 | 13 | III | К | Сарафинюк П.Я., Вуйко М. | |||
ГОЛОТА Маргарита | 15.09.1995 | крос 6 км | ф | 28:39 | 14 | Голота Л.М. | |||||
РАЄЦЬ Леонід | 12.07.1996 | крос 8 км | ф | 27:47 | 14 | III | Масунов Є.В. | ||||
ОНИЩУК Богдана | 27.11.1998 | крос 4 км | ф | 16:38 | 15 | III | Турлюк В.М. | ||||
СОСНИЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | крос 3 км | ф | 9:48 | 16 | III | К | Сарафинюк П.Я., Маляр О.С. | |||
СОРОКЕНДЯ Олена | 12.04.2002 | крос 1 км | ф | 3:22 | 17 | II | МОН | Чистяк Н.Б. | |||
ПЕТЛІНСЬКИЙ Дмитро | 24.01.1994 | крос 4 км | ф | 14:09 | 19 | III | К | Пригорницький О. є., Гарницька А.М. | |||
ПАВЛОВИЧ Євген | 17.12.1995 | крос 4 км | ф | 14:55 | 21 | I юн | К | Овчарук В. | |||
ЛОПАТЮК Роман | 09.10.1995 | крос 4 км | ф | 15:13 | 23 | I юн | Турлюк В.М. | ||||
СОТНИК Марина | 05.07.2000 | крос 2 км | ф | 7:58 | 24 | III | К | Мельничук В.М., Леленко Л. | |||
ПАШКОЛЯН Богдан | 28.01.1996 | крос 4 км | ф | 15:55 | 24 | I юн | К | Овчарук В. | |||
РИБЧЕНКО Денис | 28.01.2001 | крос 2 км | ф | 7:00 | 24 | I юн | Турлюк В.М. | ||||
МАЙСТРУК Павло | 13.07.1997 | крос 6 км | ф | 22:20 | 25 | Турлюк В.М. | |||||
ЛУКАШУК Марія | 01.08.2002 | крос 1 км | ф | 3:26 | 25 | II | К | Сарафинюк П.Я., Михайленко Нп | |||
ПІДРУЧНИЙ Вадим | 23.03.2000 | крос 3 км | ф | 10:02 | 25 | III | К | Галицький В.Й. | |||
ОСТАПОВЕЦЬ Богдан | 26.01.1997 | крос 6 км | ф | 22:25 | 26 | Турлюк В.М. | |||||
КОМАРОВСЬКИЙ Антон | 29.05.2001 | крос 2 км | ф | 7:04 | 26 | I юн | К | Пригорницький О. є., Гарницька А.М. | |||
ОЛЬШЕВСЬКИЙ Богдан | 27.04.1997 | крос 6 км | ф | 22:49 | 27 | К | Пригорницький О. є., Гарницька А.М. | ||||
ІЩУК Олександр | 29.01.1999 | крос 3 км | ф | 10:06 | 27 | III | Турлюк В.М. | ||||
ПОТАПОВА Ксенія | 25.12.1999 | крос 2 км | ф | 8:06 | 27 | III | МОН | Саволюк В.В. | |||
БАНЬКОВСЬКИЙ Іларіон | 22.06.1997 | крос 6 км | ф | 23:20 | 28 | К | Овчарук В. | ||||
ВЕРНИГОРА Анастасія | 12.07.1999 | крос 2 км | ф | 8:18 | 31 | I юн | МОН | Саволюк В.В. | |||
СТАХУРСЬКИЙ В’ячеслав | 18.12.2000 | крос 3 км | ф | 10:13 | 32 | III | МОН | Чистяк Н.Б. | |||
НЕПИЙВОДА Аліна | 06.10.1999 | крос 2 км | ф | 8:27 | 32 | I юн | Москвін А.Г. | ||||
ЯСЕЛЬНА Анжела | 22.10.2000 | крос 2 км | ф | 8:46 | 36 | I юн | Турлюк В.М. | ||||
РИБЯНЦЕВА Аліна | 31.05.2000 | крос 2 км | ф | 8:46 | 37 | I юн | Турлюк В.М. | ||||
ЩАСЛИВА Валентина | 14.07.2003 | крос 1 км | ф | 3:32 | 39 | III | МОН | Чистяк Н.Б. | |||
СИДОРОВ Ілля | 29.07.1999 | крос 3 км | ф | 10:26 | 40 | III | К | Пригорницький О. є., Гарницька А.М. | |||
НЕСЕН Ілля | 06.01.2003 | крос 2 км | ф | 7:26 | 40 | II юн | К | Пригорницький О. є., Гарницька А.М. | |||
ЩАСЛИВА Світлана | 14.07.2003 | крос 1 км | ф | 3:34 | 42 | III | МОН | Чистяк Н.Б. | |||
КАЛІНЧУК Антон | 13.02.2001 | крос 2 км | ф | 7:29 | 44 | II юн | МОН | Чистяк Н.Б. | |||
БАБІЙЧУК Тетяна | 28.01.2003 | крос 1 км | ф | 3:35 | 45 | III | К | Сарафинюк П.Я., Михайленко Нп | |||
МАЗУР Руслана | 22.04.2001 | крос 1 км | ф | 3:36 | 48 | III | Турлюк В.М. | ||||
ЗРАЛКО Володимир | 06.05.1999 | крос 3 км | ф | 11:08 | 64 | I юн | К | Пригорницький О. є., Гарницька А.М. | |||
БАЧИНСЬКИЙ Данило | 29.09.2002 | крос 2 км | ф | DNF | МОН | Саволюк В.В. | |||||
КУЗЬМІНА Діана | 29.11.1994 | крос 4 км | ф | DNF | К | Овчарук В. | |||||
КУТАХ Юлія | 18.08.1991 | крос 4 км | ф | DNS | Днц | Фадєєв О.Є. | |||||
КУТАХ Юлія | 18.08.1991 | крос 8 км | ф | DNS | Днц | Фадєєв О.Є. | |||||
РАЄЦЬ Леонід | 12.07.1996 | крос 4 км | ф | DNS | Масунов Є.В. |