Чемпіонат України серед ветеранів
8-9 червня у місті Кам’янець-Подільський відбувся чемпіонат України серед ветеранів.
Вінницьку область представляли 13 спортсменів.
У загальному заліку 2 групи команда виборола 1 місце
1 | Вінницька | 125359 |
2 | Черкаська | 91882 |
3 | Івано-Франкiвська | 71796 |
4 | Херсонська | 25012 |
5 | Чернiгiвська | 14206 |
Всі результати учасників:
Спортсмен | Дата нар. |
Вид | Круг | Рез. | М-це | Розр | Очки | КЗ | ФСТ | Тренери | |||
РУДНЄВА Юлія | 10.08.1985 | 100 м | ф | 12.86 | 1 | II | 8 307 | ||||||
РУДНЄВА Юлія | 10.08.1985 | 200 м | ф | 26.64 | 1 | II | 8 169 | ||||||
КЛІЩ Олександр | 23.09.1960 | 800 м | ф | 2:37.49 | 3 | II юн | 8 064 | ||||||
КЛІЩ Олександр | 23.09.1960 | 400 м | ф | 1:06.40 | 4 | 7 943 | |||||||
ПИЛИПЕНКО Олена | 28.06.1955 | 100 м | ф | 17.31 | 7 | 7 842 | |||||||
БЛАГОДІР Юрій | 22.09.1981 | 5000 м | ф | 16:58.41 | 2 | III | 7 792 | ||||||
БЛАГОДІР Юрій | 22.09.1981 | 3000 м | ф | 9:59.57 | 2 | III | 7 732 | ||||||
ДЕМИДА Петро | 20.07.1962 | 100 м | ф | 15.18 | 9 | 7 540 | |||||||
ПИЛИПЕНКО Олена | 28.06.1955 | 200 м | ф | 37.29 | 6 | 7 498 | |||||||
ФОМЕНКО Микола | 27.10.1943 | 100 м | ф | 17.82 | 13 | 7 347 | |||||||
БАБІЙ Леонтій | 30.08.1962 | 800 м | ф | 2:58.40 | 8 | 7 001 | |||||||
БАБІЙ Леонтій | 30.08.1962 | 1500 м | ф | 6:08.0h | 10 | 6 902 | |||||||
СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир | 11.04.1960 | 400 м | ф | 1:19.63 | 9 | 6 669 | |||||||
СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир | 11.04.1960 | 200 м | ф | 35.89 | 16 | 6 609 | |||||||
КУШНІР Валерій | 15.04.1947 | 5000 м | ф | 30:51.09 | 16 | 6 036 | |||||||
ШВЕЦЬ Валерій | 19.05.1966 | ядро 6 кг | ф | 9.13 | 4 | 5 135 | Конюкова В.О. | ||||||
ДЕМИДА Петро | 20.07.1962 | спис 600 гр | ф | 31.40 | 4 | II юн | 4 449 | ||||||
ШВЕЦЬ Валерій | 19.05.1966 | спис 700 гр | ф | 29.98 | 1 | 4 324 | Конюкова В.О. | ||||||
ГАЛЕЦЬКА Алла | 13.11.1987 | 200 м | ф | DNS | |||||||||
ІВАНОВ Володимир | 07.08.1957 | 3000 м | ф | DNS | |||||||||
ІВАНОВ Володимир | 07.08.1957 | 5000 м | ф | DNS | |||||||||
КУШНІР Валерій | 15.04.1947 | 200 м | ф | DNS | |||||||||
ТИМІНСЬКА Ірина | 18.01.1987 | 200 м | ф | DNS | |||||||||
ТИМІНСЬКА Ірина | 18.01.1987 | 800 м | ф | DNS | |||||||||
ФОМЕНКО Микола | 27.10.1943 | 200 м | ф | DNS | |||||||||
Залік : 20 Підсумок: | 125 359 | ||||||||||||
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості: | |||||||||||||
БЛАГОДІР Юрій | 22.09.1981 | 200 м | ф | 29.18 | 7 | 7 026 | |||||||
СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир | 11.04.1960 | с/х 5000 м | ф | 34:43.05 | 7 | 6 535 | |||||||