Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів
7-8 червня 2016р у м. Кіровоград на стадіоні “Зірка” пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
Олександр Недоснований посів 1 місце у змаганнях з десятиборства (6580 очок).
Інна Ковтун виборола 2 місце у барьєрному бігу на 400м (1:01.93).
Олександр Вуйко другий з бігу на дистанції 1500м (4:02.03).
Третє місце з бігу на 3000м з перешкодами посів Павло Майструк (9:42.70).
На третьому місці також естафетна команда 4×100 м серед юніорок (ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), ТИМЧЕНКО Ганна (18.12.1997), БРЕЩАЙКО Вікторія (02.11.1999), КОВТУН Інна (25.08.1997))
Результати виступу збірної команди області:
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | дбр юнр | 6580 | 1 | КМС | 60 | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | |||
КОВТУН Інна | 25.08.1997 | 400 м з/б (0.762) | ф | 1:01.93 | 2 | КМС | 50 | К | Черненков С.О. , Кожарко С.М. | ||
ВУЙКО Олександр | 23.12.1997 | 1500 м | ф | 4:02.03 | 2 | I | 40 | К | Сарафенюк П.Я., Вуйко М. | ||
ПИЛЯВЕЦЬ Анна | 23.08.1997 | висота | ф | 1.75 | 4 | КМС | 36 | К | Галицький В.Й., Скалоцька М.В. | ||
МАЙСТРУК Павло | 13.07.1997 | 3000 м з/п | ф | 9:42.70 | 3 | I | 30 | Турлюк В.М. | |||
ОНИЩУК Богдана | 27.11.1998 | 3000 м | ф | 11:22.62 | 5 | II | 22 | Турлюк В.М. | |||
ПАЛАМАРЧУК Олександр | 14.05.2000 | 5000 м | ф | 15:58.98 | 5 | II | 22 | К | Сарафенюк П.Я., Вуйко М. | ||
СОСНИЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | 3000 м | ф | 9:08.24 | 5 | II | 22 | К | Сарафенюк П.Я., Маляр О.С. | ||
ОСТАПОВЕЦЬ Богдан | 26.01.1997 | 5000 м | ф | 17:15.53 | 7 | III | 16 | Турлюк В.М. | |||
МЕЛЬНИЧУК Ольга | 20.07.1997 | 800 м | ф | 2:18.25 | 8 | I | 14 | К | Овчарук В., Овчарук В. | ||
КУДЛИК Назарій | 20.07.1998 | 3000 м з/п | ф | 10:13.86 | 8 | II | 14 | Турлюк В.М. | |||
ГОЙ Олександр | 20.09.1999 | 100 м | з | 11.25 | 12 | I | 6 | К | Стецишин О.П. | ||
ГОНЧАРУК Владислав | 20.09.1998 | 200 м | ф | 22.72 | 13 | I | 4 | К | Прошин В.М., Сарафенюк П.Я. | ||
СОТНИК Марина | 05.07.2000 | 800 м | ф | 2:27.40 | 15 | II | 2 | К | Мельничук В.М. | ||
ТИМЧЕНКО Ганна | 18.12.1997 | 400 м | ф | 1:03.26 | 15 | III | 2 | Турлюк В.М. | |||
БРЕЩАЙКО Вікторія | 02.11.1999 | 4х100 м | ф | 50.09 | I | К | Мельничук В.М. | ||||
КАМОЦЬКИЙ Олександр | 21.12.1998 | 4х400 м | ф | 3:31.84 | II | Турлюк В.М., Глазков В | |||||
СТРУЧАЛІН Іван | 13.05.1999 | 4х400 м | ф | 3:31.84 | II | К | Прошин В.М. | ||||
ШИНДЕР Валентин | 14.02.1998 | 400 м | ф | 52.43 | 19 | II | К | Маляр О.С. | |||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 400 м | ф | 52.85 | 23 | II | Турлюк В.М. | ||||
ЧЕРНЮК Наталія | 18.04.1999 | 100 м | з | DNF | К | Стецишин О.П. | |||||
Залік : 25 Підсумок: | 340 | ||||||||||
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості: | |||||||||||
КОВТУН Інна | 25.08.1997 | 200 м | ф | 25.53 | 5 | I | 22 | К | Черненков С.О. , Кожарко С.М. | ||
КОВТУН Інна | 25.08.1997 | 4х100 м | ф | 50.09 | I | К | Черненков С.О. , Кожарко С.М. | ||||
ТИМЧЕНКО Ганна | 18.12.1997 | 4х100 м | ф | 50.09 | I | Турлюк В.М. | |||||
ЧЕРНЮК Наталія | 18.04.1999 | 4х100 м | ф | 50.09 | I | К | Стецишин О.П. | ||||
ГОЙ Олександр | 20.09.1999 | 4х100 м | ф | 44.21 | II | К | Стецишин О.П. | ||||
ГОНЧАРУК Владислав | 20.09.1998 | 4х100 м | ф | 44.21 | II | К | Прошин В.М., Сарафенюк П.Я. | ||||
КАМОЦЬКИЙ Олександр | 21.12.1998 | 4х100 м | ф | 44.21 | II | Турлюк В.М., Глазков В | |||||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 4х400 м | ф | 3:31.84 | II | Турлюк В.М. | |||||
КОВАЛЬЧУК Андрій | 07.12.1997 | 4х100 м | ф | 44.21 | II | Турлюк В.М. | |||||
МЕЛЬНИЧУК Ольга | 20.07.1997 | 4х400 м | ф | 4:12.33 | II | К | Овчарук В., Овчарук В. | ||||
ОНИЩУК Богдана | 27.11.1998 | 4х400 м | ф | 4:12.33 | II | Турлюк В.М. | |||||
СОТНИК Марина | 05.07.2000 | 4х400 м | ф | 4:12.33 | II | К | Мельничук В.М. | ||||
ТИМЧЕНКО Ганна | 18.12.1997 | 4х400 м | ф | 4:12.33 | II | Турлюк В.М. | |||||
ШИНДЕР Валентин | 14.02.1998 | 4х400 м | ф | 3:31.84 | II | К | Маляр О.С. | ||||
ЧЕРНЮК Наталія | 18.04.1999 | 200 м | ф | 26.72 | 18 | II | К | Стецишин О.П. | |||
БРЕЩАЙКО Вікторія | 02.11.1999 | 200 м | ф | 27.33 | 22 | II | К | Мельничук В.М. | |||
СТРУЧАЛІН Іван | 13.05.1999 | 400 м | ф | 52.82 | 22 | II | К | Прошин В.М. | |||
ГОЙ Олександр | 20.09.1999 | 200 м | ф | 23.02 | 24 | I | К | Стецишин О.П. | |||
КАМОЦЬКИЙ Олександр | 21.12.1998 | 400 м | ф | 54.34 | 30 | III | Турлюк В.М., Глазков В | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | диск 1,75 кг | ф | 29.01 | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | |||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | довжина | ф | 7.10 | I | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 400 м | ф | 51.24 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 110 м з/б (0.990) | ф | 15.90 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | висота | ф | 1.88 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | жердина | ф | 4.00 | II | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | спис 800 гр | ф | 42.86 | III | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 100 м | ф | 11.88 | III | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | 1500 м | ф | 4:31.03 | III | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | ||||
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр | 12.09.1997 | ядро 6 кг | ф | 11.64 | I юн | К | Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л | ||||
БРЕЩАЙКО Вікторія | 02.11.1999 | 100 м | з | DNS | К | Мельничук В.М. |