Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші)
28-29 травня 2016р у м. Кіровоград на стадіоні “Зірка” пройшов Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші).
Олена Жмур у стрибках у висоту зайняла 1 місце з результатом 1.78м
У командному заліку Вінницька область на 11 місці (328 очок).
У командному заліку серед ДЮСШ – РДЮСШ Козятинська 18 місце (48 очок), МДЮСШ №1 20 місце (39 очок),
У командному заліку серед СДЮШОР – СДЮСШОР Вінниця на 11 місці (151 очок)
ЖМУР Олена | 30.01.2001 | висота | ф | 1.78 | 1 | КМС | 50 | К | Дмитревський П.А. | ||
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | 1500 м | ф | 4:07.02 | 4 | I | 31 | Москвін А.Г. | |||
ТАРАН Василь | 14.01.1999 | 100 м | ф | 11.38 | 6 | II | 29 | К | Прошин В.М. | ||
ЧЕРНЮК Наталія | 18.04.1999 | 100 м | з | 12.69 | 9 | I | 26 | К | Стецишин О.П. | ||
ПАВЛОВА Марія | 25.03.2001 | 1500 м | ф | 4:55.72 | 4 | II | 21 | К | Галицький В.Й. | ||
СОСНИЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | 1500 м | ф | 4:11.00 | 5 | II | 20 | К | Сарафенюк П.Я., Маляр О.С. | ||
ТЕТЕРУК Роман | 03.12.1999 | висота | ф | 1.85 | 7 | II | 18 | К | Дмитревський П.А. | ||
ПАЛАМАРЧУК Олександр | 14.05.2000 | 3000 м | ф | 9:16.90 | 8 | II | 17 | К | Сарафенюк П.Я., Вуйко М. | ||
СОРОКЕНДЯ Олена | 12.04.2002 | 1500 м | ф | 5:04.10 | 8 | II | 17 | Чистяк Н.Б. | |||
СТРУЧАЛІН Іван | 13.05.1999 | 400 м | ф | 52.57 | 8 | II | 17 | К | Прошин В.М. | ||
ІЛЬНИЦЬКИЙ Олександр | 11.11.2000 | висота | ф | 1.80 | 10 | II | 15 | К | Зелінський В.А. | ||
ГОЙ Олександр | 20.09.1999 | 100 м | з | 11.56 | 11 | II | 14 | К | Стецишин О.П. | ||
ПІДРУЧНИЙ Вадим | 23.03.2000 | 1500 м | ф | 4:17.10 | 13 | II | 12 | К | Галицький В.Й. | ||
ШУМНИЙ Ярослав | 29.08.2000 | 800 м | ф | 2:04.37 | 17 | II | 8 | Москвін А.Г. | |||
КОРОЛЬ Олексій | 24.07.1999 | 100+200+300+400 м | ф | 2:05.84 | I юн | К | Мельничук В.М. | ||||
НЕПИЙВОДА Аліна | 06.10.1999 | 100+200+300+400 м | ф | 2:27.09 | II юн | Москвін А.Г. | |||||
ОЛІЙНИК Юлія | 30.01.2000 | 100 м | з | 13.29 | 27 | II | Москвін А.Г. | ||||
ІЩУК Олександр | 29.01.1999 | 800 м | ф | 2:10.97 | 34 | III | Турлюк В.М. | ||||
КОЗАЧУК Олександр | 29.04.1999 | диск 1,5 кг | ф | NM | Волинчук М.м. | ||||||
Залік : 25 Підсумок: | 295 | ||||||||||
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості: | |||||||||||
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій | 23.04.2000 | 800 м | ф | 2:00.58 | 5 | II | 20 | Москвін А.Г. | |||
СОСНИЦЬКИЙ Ілля | 25.07.1999 | 3000 м | ф | 9:15.38 | 7 | II | 18 | К | Сарафенюк П.Я., Маляр О.С. | ||
ПАЛАМАРЧУК Олександр | 14.05.2000 | 1500 м | ф | 4:17.33 | 14 | II | 11 | К | Сарафенюк П.Я., Вуйко М. | ||
ПІДРУЧНИЙ Вадим | 23.03.2000 | 3000 м | ф | 9:33.00 | 14 | II | 11 | К | Галицький В.Й. | ||
ГОЙ Олександр | 20.09.1999 | 200 м | ф | 23.36 | 19 | II | 6 | К | Стецишин О.П. | ||
ЧЕРНЮК Наталія | 18.04.1999 | 200 м | ф | 26.66 | 23 | II | 2 | К | Стецишин О.П. | ||
ГОЙ Олександр | 20.09.1999 | 100+200+300+400 м | ф | 2:05.84 | I юн | К | Стецишин О.П. | ||||
СТРУЧАЛІН Іван | 13.05.1999 | 100+200+300+400 м | ф | 2:05.84 | I юн | К | Прошин В.М. | ||||
ТАРАН Василь | 14.01.1999 | 100+200+300+400 м | ф | 2:05.84 | I юн | К | Прошин В.М. | ||||
ОЛІЙНИК Юлія | 30.01.2000 | 100+200+300+400 м | ф | 2:27.09 | II юн | Москвін А.Г. | |||||
СОРОКЕНДЯ Олена | 12.04.2002 | 100+200+300+400 м | ф | 2:27.09 | II юн | Чистяк Н.Б. | |||||
ЧЕРНЮК Наталія | 18.04.1999 | 100+200+300+400 м | ф | 2:27.09 | II юн | К | Стецишин О.П. | ||||
КОРОЛЬ Олексій | 24.07.1999 | 200 м | ф | 23.67 | 28 | II | К | Мельничук В.М. | |||
ШУМНИЙ Ярослав | 29.08.2000 | 400 м | ф | 55.48 | 28 | III | Москвін А.Г. | ||||
НЕПИЙВОДА Аліна | 06.10.1999 | 200 м | ф | 27.03 | 29 | II | Москвін А.Г. | ||||
НЕПИЙВОДА Аліна | 06.10.1999 | 100 м | з | 13.35 | 30 | II | Москвін А.Г. | ||||
КОРОЛЬ Олексій | 24.07.1999 | 100 м | з | 11.89 | 34 | III | К | Мельничук В.М. | |||
ОЛІЙНИК Юлія | 30.01.2000 | 200 м | ф | 27.20 | 36 | II | Москвін А.Г. | ||||
ІЩУК Олександр | 29.01.1999 | 400 м | ф | 56.80 | 36 | I юн | Турлюк В.М. | ||||
ТАРАН Василь | 14.01.1999 | 100 м | з | 11.27 | q | I | К | Прошин В.М. | |||
ПАВЛОВА Марія | 25.03.2001 | 800 м | ф | DNF | К | Галицький В.Й. | |||||
СОРОКЕНДЯ Олена | 12.04.2002 | 800 м | ф | DNF | Чистяк Н.Б. | ||||||
ТАРАН Василь | 14.01.1999 | 200 м | ф | DNF | К | Прошин В.М. | |||||
КОЗАЧУК Олександр | 29.04.1999 | ядро 5 кг | ф | NM | Волинчук М.м. |